6 Mayıs 2016 Cuma

Yeni Başlayanlar İçin Bitcoin ve Altcoinler İle Para Kazanma Rehberi #1: Başlangıç

Bitcoin'in fiyatının bir anda patlaması sonucu Bitcoin'den ve dolayısıyla diğer kripto paralardan haberdar olduk. Bu işin içine ufak da olsa girdiğimizde ise her işte olduğu gibi Bitcoin'de de para kazanmanın kolay olmadığını gördük. Bu durum bizi hemen girdiğimiz bu yoldan döndürmemeli. Etrafınızdaki insanlara Bitcoin'i, kripto para veya başka bir değişle sanal para kavramlarını bilip bilmediklerini sorun. Çoğu böyle bir şeyin var olduğunu bilmiyordur. Bilenlerde haberlerde yasa dışı işlerle olan ilişkisi nedeniyle duymuştur ve kullanmak şöyle dursun nasıl bir şey olduğunu bile araştırmamıştır. Bu yüzden Bitcoin ve diğer kripto paralar hala daha bir çok kazanç kazanç kapısı açmaktadır. Önemli olan şey doğru kapıları aralamak.

Bu yazı dizisinde çok fazla ayrıntıya girmeden Bitcoin ve başka altcoinler ile nasıl para kazanabileceğinizi anlatmaya çalışacağım. Bu yazı dizisinde bir çok farklı yöntemi sırasıyla sizlerle paylaşacağım. Bu yöntemlerin sadece nasıl bir şey olduğunu anlatmak yerine benim bu yöntemlerle nasıl para kazandığımı anlatacağım ve benim yaptıklarım dışımda o yöntemi kullanmanın değişik yöntemlerini anlatarak sizin zihninizde yeni ışıklar yakmaya çalışacağım.

Yazıların bazıları size hitap etmeyebilir ama Allah kısmet eder de bu yazı dizisini ilerletebilirsem kesinlikle sizinde kullanabileceğiniz bir yöntemi anlatmış olurum. Ayrıca bu rehberin özellikle ilk başlardaki yazılarında her kesin kolaylıkla uygulayabileceği yöntemler yer alacak. Bu sayede sizlerde vakit kaybetmeden az da olsa Bitcoin veya diğer altcoinleri kazanmaya başlayabilirsiniz.

Rehber:

#1: Başlangıç (Bu yazı)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder